WSPÓŁPRACA

Od grudnia 2021 roku nasza stajnia rozpoczęła współpracę z firmą Horseline PRO. Jak można wyczytać na ich stronie: „HorseLinePRO jest polskim producentem profesjonalnych mieszanek paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). Efektywność stosowania preparatów HorseLinePRO uzyskujemy poprzez liczne testy oraz współpracę w ich tworzeniu z najlepszymi zawodnikami, podkuwaczami, fizjoterapeutami oraz lekarzami weterynarii.”

14 lutego 2023 roku nasza stajnia nawiązała kolejną współpracę, tym razem z firmą DOCTOR HORSE. „Doctor Horse to polski producent bezpiecznych wyrobów do pielęgnacji koni i sprzętu jeździeckiego. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Produkty wytwarzane są w 100% z wegańskich składników.”

Nasi klienci przy robieniu zakupów przez oficjalną stronę internetową producenta, czyli DOCTOR HORSE, mogą otrzymać nawet 15% zniżki używając naszego KODU RABATOWEGO. Wystarczy wpisać kod: zabielne.

Nie przestajemy się rozwijać i pod koniec kwietnia 2023 roku do naszych partnerów dołączyła kolejna firma: BALOTADE. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej: „Balotade to zarówno internetowy, jak i stacjonarny sklep jeździecki. Oferujemy szeroki wybór sprzętu do jazdy konnej. Jesteśmy polską firmą. Wszystkie oferowane przez nas produkty są naszej produkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby ich jakość oraz wykonanie stało na jak najwyższym poziomie. Jest to dla nas bardzo ważne. Szczegóły mają istotny wpływ na bezpieczeństwo i efekty pracy zarówno jeźdźców, jak i koni korzystających z naszego sprzętu.”. W dodatku: „Nasz jeździecki, sklep internetowy oferuje szeroką gamę produktów dla jeźdźca i konia. W ofercie znajdziesz takie produkty jak ogłowia, wędzidła, siodła, ochraniacze, napierśniki, wodze, naczółki, czapraki. Balotade, sklep jeździecki oferuje dużo więcej produktów, jednak nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić. Możesz ubrać całego konia w nasz sprzęt jeździecki.

My szczególnie możemy polecić ogłowia 🙂 Są świetnej jakości i potwierdzą to nasze konie, które na co dzień prezentują sprzęt Balotade na swoich głowach. Bardzo polecamy! 😀 Co więcej, nasi klienci przy robieniu zakupów przez oficjalną stronę internetową BALOTADE mogą otrzymać 10% rabatu używając naszego KODU ZNIŻKOWEGO. Wystarczy wpisać kod: ZABIELNE10. Udanych zakupów Kochani ❤

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 🙂

Działamy na wielu portalach społecznościowych. Jesteśmy aktywni na Facebook’u, Instagramie, YouTubie, a nawet na TikToku (@stajniazabielne). Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych profili, żeby nawiązać z nami bezpośredni, najszybszy kontakt, poznać nas „od kuchni” i zobaczyć jak jest u nas tak naprawdę 🙂