WSPÓŁPRACA

Od grudnia 2021 roku nasza stajnia rozpoczęła współpracę z firmą Horseline PRO. Jak można wyczytać na ich stronie: „HorseLinePRO jest polskim producentem profesjonalnych mieszanek paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). Efektywność stosowania preparatów HorseLinePRO uzyskujemy poprzez liczne testy oraz współpracę w ich tworzeniu z najlepszymi zawodnikami, podkuwaczami, fizjoterapeutami oraz lekarzami weterynarii.

Jesteśmy także liderem polskiego rynku w dostarczaniu naturalnych suplementów diety dla psów i kotów. Jako właściciel marki Pokusa for health mamy długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy. Dowodem na to są liczne nagrody oraz certyfikaty uzyskane w trakcie naszej działalności.”

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 🙂

Działamy na wielu portalach społecznościowych. Jesteśmy aktywni na Facebook’u, Instagramie, YouTubie, a nawet na TikToku (@stajniazabielne). Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych profili, żeby nawiązać z nami bezpośredni, najszybszy kontakt, poznać nas „od kuchni” i zobaczyć jak jest u nas tak naprawdę 🙂