O NAS

Stajnia Zabielne powstała w 2010 roku jako efekt naszego zamiłowania do koni. Jest to miejsce szczególne, przeznaczone dla osób które chcą obcować z końmi z dala od zatłoczonych deptaków kurortów wypoczynkowych.

To miejsce jest naprawdę niezwykłe. Tutaj czas się zatrzymał. Cykl życia wyznaczają pory roku. Kiedy kilka lat temu był tu Bob Worgul (potomek jednego z przedwojennych mieszkańców wioski-patrz zakładka Okolica), stwierdził że wieś wygląda tak jak opowiadał mu Jego Ojciec. 

Do Zabielna prowadzi droga szutrowa, nie ma tu ani jednego sklepu, ruch samochodowy jest ograniczony. Wokół wsi są wymarzone tereny do jazdy konnej zarówno wśród lasów, pól jak i wzdłuż jeziora Roś. W czasie konnej przejażdżki nietrudno natknąć się na leśne zwierzęta: jelenie, sarny, łosie, lisy, zające. Wyraźnie widoczna jest też działalność bobrów. Miłośnicy ptaków spotkają tu żurawie, bociany, bociany czarne i bieliki. Okoliczne lasy kuszą obfitością grzybów i jagód.

Działamy na wielu portalach społecznościowych. Jesteśmy aktywni na Facebook’u, Instagramie, YouTubie, a nawet na TikToku (@stajniazabielne). Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych profili, żeby poznać nas „od kuchni” i zobaczyć jak jest u nas tak naprawdę 🙂 

Stajnia Zabielne jest własnością:

Krajzega.pl Sp. z o.o.

ul. Białobrzeska 15 lok. 94

02-370 Warszawie

NIP: 7010033967

Bank Zachodni WBK S.A.

Nr konta: 06 1090 1043 0000 0001 0596 6065

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s